"קרן דלק" החליטה שלא לפתוח הרשמה למלגת לימודים לשנת הלימודים תשע"ב באפשרותך להכנס לאתר של היחידה להכוונה ולבדוק על מלגות מקרנות אחרות
דף הבית
פרטים נוספים
הגשת מועמדות

טבלת מדרג לקביעת מצב סוציאלי וכלכלי(נא לציין בכל פניה מס' ת.ז.)

הלשכות להכוונת חיילים משוחררים:
תל-אביב והמרכז:

03-7380909 שלוחה 8
חיפה והצפון:

04-8301104/6 שלוחה 7
ירושלים והסביבה:

02-6251735
באר-שבע והדרום:

08-6204325/6

רשימת מרכזי הכוונה ומרכזי צעירים ברשויות המקומיות


הגשת מועמדות

הגשת מועמדות מתבצעת דרך אתר המלגות של היחידה להכוונת חיילים משוחררים במשרד הביטחון, באמצעות מערכת מקוונת.

במידה ולא נרשמת בעבר, עליך לפתוח תיק מועמדות. תיק זה ילווה אותך לאורך כל תהליך ההרשמה, המיון ובאמצעותו יישלחו הודעות והנחיות.

מצד ימין תמצא,  "פתיחת תיק מועמדות" יש למלא פרטיך, כתובת דואר אלקטרוני וססמא ולהמשיך בהתאם להוראות. בדוק תקינות הדואר האלקטרוני וזכור הססמא שבחרת.

במידה ונרשמת בעבר לאחת מהמלגות המנוהלות ע"י היחידה להכוונה, עליך להכנס דרך " כניסה למועמדים" עם כתובת הדואר האלקטרוני והססמא עימם נרשמת לראשונה.

עם סיום תהליך ההרשמה ואם הנך עומד/ת בתנאי הסף, תופיע במסך הודעה על "פתיחת תיק מועמדות"

אם אינך עומד/ת בתנאי הסף, תקבל על כך הודעה מהמערכת.

תוכל לעדכן את פרטיך בכל זמן שתרצה, עד למועד סגירת ההרשמה, זאת כל עוד לא לחצת על כפתור "הגשת תיק מועמדות". לאחר לחיצה על "הגשת תיק מועמדות" תתקבל הודעה על שעליך להגיע לאימות הנתונים עם מסמכים רשמיים, עליהם הצהרת בתיק המועמדות.

לידיעתך,

הקשר עם המועמדים מתבצע באמצעות הודעות שנשלחות לתיק המועמדות שפתחת ולדואר האלקטרוני שמסרת.  עליך לדווח על כל  שינוי (כתובת הדואר האלקטרוני שלך/מס' טלפון/כתובת מגורים).

חשוב לבדוק אם קיימים הודעות/עדכונים/הנחיות בתיק המועמדות שפתחת. היחידה לא תהיה אחראית  על הודעות שלא נקראו/מולאו. האחריות להשלמת הנתונים, כנדרש בהודעות המערכת ובדואר האלקטרוני, מוטלות עליך.

מועדי הרשמה ומיון

פתיחת הרשמה   סיום הרשמה

מועד אחרון להגעה לאימות מסמכים

מעבר למועדים אלה, במידה ולא השלמת הפרטים בתיקך ו/או לא פעלת בהתאם לנדרש בתהליך ההרשמה, בקשתך תידחה.

אימות הנתונים ייעשה באחת הלשכות להכוונת חיילים משוחררים הקרובה למקום מגוריך, או בשלוחות של היחידה להכוונת חיילים משוחררים שבערים ובמרכזי הכוונה/צעירים במקום מגוריך, ראה רשימת מרכזי הכוונה/צעירים שבערים.

במידה ועדיין קיים חוסר בהירות לגבי נושא כלשהו, באפשרותך לשלוח אלינו שאלות על ידי לחיצה על "צור קשר" (מפנה ללשכות ההכוונה) או להתקשר לאחת הלשכות להכוונת חיילים משוחררים, אשר פרטיהן מופיעים על המסך
| כל הזכויות שמורות 2000-2008